Masif Mobilya , Sandalye , masa , kestane ağacı , modern sandalye

Ankara Siteler imalatı birinci sınıf masif masalar kiraz , ceviz , meşe , kestane , kayın , çam , ladin olarak olabilir , bunun yanında tasarım olarak kenarları hareli yani doğal kenar veya düz olarak da yapılabiliyor , Ankara Siteler üretimi masif meşe ürünler son derece kullanışlı olmaktadır , Ankara ‘ da masa üretiminde kullanılan kaliteli ham madde çeşit ve temin açısından Ankara ‘ da bulunmaktadır , Siteler ‘ de yapılan mobilyalar en iyisi olmaktadır , bunda yarım yüzyıldan fazla zamandır biriken ustalığın etkisi fazladır , gerek klasik mobilya olsun gerekse modern mobilya olsun son zamanlarda yapılan en güzel ürünler firmamızda bulunmaktadır , koltuk yüz değişimi ve kaliteli klasik mobilya konusunda en güzel ürünler firmamızda bulunmaktadır , Ankara Siteler en son modern ürünler bakımından birinci sırada bulunmaktadır , masif masa olarak kuru kereste olması gerekir.

masif mese torna ayakli yemek masasi
masif mese torna ayakli yemek masasi

Masif Masa Ankara

Masif masa Ankara ‘ da olduğu kadar Denizli ,Ordu , Trabzon , Rize de de oldukça talep görmektedir . Ankara havası kuru olduğu için masif masa yapımı ve kullanımı için oldukça kullanışlı olmaktadır .

Ankara masif çam yemek masası
Ankara masif çam yemek masası

Masif Ceviz Masa Fiyatları

Masif ceviz , kestane , meşe , kayın masa imalatı yapmaktayız , daha çok piyasada ceviz masif masa istenilmektedir , Masif masa maliyeti de metre karesi bin iki yüz Türk lirası civarında olmaktadır .

Ankara masif ceviz masa
Ankara masif ceviz masa

Masif Country Masa

Masif country masa ve yemek odası takımları mağazamızda oldukça fazla olmaktadır , bunun yanında country lake tarzında da ürünler bulunmaktadır .

Modern Mobilya
Modern Mobilya
Klasik Amerikan Kanepe
Klasik Amerikan Kanepe

Bir cevap yazın