Ankara Siteler Mobilya

Ankara Siteler mobilyalar ‘ da klasik koltuk takımları , modern koltuk takımları , avangart koltuk takımları olmazsa olmaz modellerdendir , ister ucuz , isterseniz klasik pahalı olarak sizlere özel mobilyalar üretmekteyiz . Küçük ve dar oturma alanlarında oturmak zorunda iseniz sizler için olmazsa olmaz denilen köşe koltuk kullanabilirsiniz. Modern köşe koltuk takımları dar ve küçük alanlar için hayati olduğu kadar büyük alanlar için de oldukça şık ve kullanışlı olmaktadır . Mağazamızda sizler için farklı modeller vardır fakat bunun yanında istediğiniz ölçüde farklı tasarımlar yapılabilir . İster modern köşe koltuk takımı , ister klasik köşe koltuk takımı ürünlerini istediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz . Country tarzında da farklı modern köşe koltuk takımları üretmekteyiz .

Ankara Mobilya Koltuk Takımı Fiyatları

Ankara Siteler üretimi modern mobilyalar gerek koltuk takımları , yatak odası takımları , yemek odası takımları olarak farklı modeller olmaktadır , Modern köşe koltuk takımları , vitrin , dresuar , konsol , sandalye , masa isteğiniz ne ise farklı tasarımlar olmaktadır . Koltuk takımlarında farklı modeller renk uyumu , ayak renk seçimi olmaktadır . Renk seçeneği klasik koltuklarda en önemli önemli unsurdur , avize , perde de renk seçeneğinde koltuklar için olmasa olmaz kombinasyonlardandır . Chester koltuk takımı ve farklı renk kombinasyonlarında hakiki deri ve kumaş seçeneklerinde mavi , yeşil , sarı , taba , kırmızı , mor , turuncu farklı renk seçenekleri ile klasik koltuk takımları olmaktadır .

Ankara Mobilya Klasik Koltuk Takımları

Modern koltuk takımlarında en kaliteli ve sağlam mobilyalar bulunmaktadır , klasik koltuk takımlarında en sağlam ve kullanışlı modeller firmamızdadır son zamanlarda en çok tercih edilen modeller beyaz klasik koltuk takımları da talep görmekte bunun yanında ceviz modern köşe koltuk da talep görmektedir . Ankara Siteler üretimi modern köşe koltuk takımlarında son derece kaliteli ve sağlam modeller bulunmaktadır .

Yemek Odası Takımlarında Kalite ve Tasarım

Bostan mobilya ve tasarım olarak sunta lam tarzda yemek odası takımları üretmiyoruz, ürettiğimiz yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuk takımları köşe takımları, mobilya hakkında ne varsa iyisini üretmek ve kullanıcının uzun ömürlü kullanmasını arzu ederek üretiyoruz. İstikbal mobilya, Bellona mobilya, moda life mobilya gibi hazır suntalam mobilya üreten firmalar ucuz mobilya üretiyor gibi görünse de aslında 2 yada 3 takım modelleri ucuz  diğer modelleri çok da ucuz sayılmaz, yapılan reklamın maliyeti, ve genel giderlerin maliyeti çok yüksek olduğu için maliyetin fazlalığını ürüne yansıtmaktadırlar. Bostan mobilya olarak mağazalar kendi mülkümüz olduğu için ürüne fazla maliyet yüklemiyoruz. ‘ daha önceki gibi farklı tarzda chester koltuk , modern mobilya , modern köşe koltuk gibi değişik mobilyalar üretilmektedir .

Ankara Mobilya Mağazaları

Ankara da siteler yanında İstanbul yolu ve Konya yolu istikametinde farklı mobilyacılar vardır , Ankara Siteler Mobilya buralarda satılan ürünlerden daha kalitelidir sebebi ise masif kereste kullanılarak yapılan mobilyalar suntalam tarzında yapılan mobilyalardan daha kaliteli olmaktadır .

Ankara Siteler Koltuk İmalatçıları

Ankara siteler koltuk imalatçıları denildiği zaman Kopça Sokak , Ereğli Sokak , Çamlıtepe sokak , Demirhendek Caddesi , Altınay Caddesi gibi caddelerden ve sokaklarda oldukça kaliteli imalat işleri yapılmaktadır . Son zamanlarda imalat işleri gerekli çırak yetişmemesi sebebi ile oldukça az olmaktadır , Siteler son zamanlarda olmazsa olmaz denilen ürünleri başarı ile üretmektedir . Koltuk imalatı mobilya ve cila imalatına göre gayet sağlıklı ve daha sevilen ve tercih edilen bir meslektir .

Ankara Siteler’de Mobilya Alırken dikkat etmeniz gereken hususlar

Mobilya alırken Yatak Odası Takımlarında gardrop sürgü kapaklı ise ağırlığı kapağın alt kısmına verilen ve tercihen kızak üzerinde çalışan ray kapak olmasına dikkat edilmeli bu sistem yatak odası takımlarının fiyatlarında oldukça hesaplı ve uzun ömürlü kullanım sağlar, Yatak odası takımlarının gardrop kapaklarının üst taraftan bağlı olduğu zaman plastik aksam zaman içinde eriyor ve uzun kullanımda başımızı ağrıtabilir, Yatak odası takımı olsun , yemek odası takımı olsun, koltuk takımı veya oturma odası takımları veya köşe koltuk takımları olsun iyi ve kullanışlı malzeme seçilmesi gereklidir.Yine yatak odası takımları ve yemek odası takımlarında kullanılan mekanik hırdavat kaliteli olmak zorunda, bizim yani Bostan Mobilya Tasarım ve Alan Mobilyanın önceliği budur.Mobilyaların birleşim yerlerindeki kayıtlar zaviyeli yani düzgün birleşimli olmalıdır. ”

Bir cevap yazın