MODERN MİNOTTİ KANEPE

Ankara Siteler denildiği her keseye uygun mobilyalar vardır , yüzlerce farklı firmanın ürettiği , birbirinden farklı tasarımların bulunduğu Amerikan , Rustik , İskandinav , Modern , Klasik , Avangart , Dömi Klasik , Retro tarzlarında farklı mobilyaları kendinize göre boyutunu değiştirerek üretebilirsiniz . Ankara Siteler denildiğinde oldukça farklı tasarımların olduğu  binlerce farklı modelin olduğu mobilya kentidir . Ankara Siteler Mobilya Markaları olarak farklı tarz ve kullanışa göre mutfak  ‘ tan salona kadar değişik ürün yelpazesini bünyesinde barındıran Ankara Siteler  mobilyanın en çok farklı çeşidinin bulunduğu yerdir . Ankara Mobilya Fiyatları  Ankara Siteler ‘ de oldukça değişkenlik göstermektedir fakat İstikbal , Bellona , Yataş gibi firmalarda on bin ila on beş bin Türk lirası civarında olan yemek odası takımları Bostan mobilya gibi masif ağaç mobilya üreten firmalarda da aynı fiyata olmaktadır . Masif mobilya fiyatları kendi üretimimiz olduğu için oldukça hesaplı olmaktadır , Ankara Siteler farklı tasarım ve üretim merkezi olduğu için hesaplı , fiyatı maliyeti düşük mobilyalar üretiyoruz . Ankara Siteler ‘ de Bostan Mobilya gibi masif , suntalam tarzı üretim yapan masif ürünler üreten firmalar olduğu gibi Doğtaş , Yataş , Bellona , İstikbal gibi firmalar da olmaktadır ,  Ankara Siteler Mobilya dan mobilya almak isterseniz işiniz kolaydır , kıyas yapabileceğiniz bunun yanında ürüne dokunup içine bakıp anlayabileceğiniz bir yapıdadır Siteler , mobilya almak isterseniz Ankara  Siteler ‘ i mutlaka görmeniz gerekir bunun yanında farklı konseptlerden de haberiniz olur . Ankara Mobilya ‘ nın avantajlarından biri de ister mobilyanızı seviyorsanız tekrar yüzünü değiştirebilirsiniz veya yeni mobilyaları kıyaslayabilirsiniz , Ankara Mobilya denildiğinde ilk akla gelen ve güvenilir bölge Siteler ‘ dir .

                  Mobilya Seçerken Dikkat etmemiz gereken durumlar

                                             Ankara Siteler

Mobilyanızı kullandınız ve sıkılmaya başladınız bunda eğer iki üç yıl kullanıp kalitesiz mobilyanız var ise tekrar yüzünü değiştirmenizi önermeyiz bunun yanında eğer mobilyanız kaliteli ve kullanışlı ise tekrar yüzünü değiştirmenizi öneririz , bunun için de bilgili birinden destek almanız gerekecektir . Ankara Siteler mobilyası seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli  kural çok hesaplı diye kalitesiz yerlerden uzak durmanız gerekir . İskandinav tarzı ahşap kollu koltuk takımları, vintage tarzı yemek odası takımları, ahşap yemek masası, konsol, TV sehpası, masif koltuk takımı, Rustik İskandinav tarzında mobilya almak istiyorsanız adresiniz kesinlikle Ankara Siteler ‘ dir bu kesinlikle Ankara Siteler mobilyası için dikkat etmeniz gereken husustur.

              Siteler ‘ de Mobilya Yaptırmak

Ankara Siteler Mobilyası özelliklerini Siteler ‘ de kıyaslayarak alabilirsiniz örnek vermek gerekirse Ankara Siteler ‘ de bazı bölgelerde kira çok yüksek olduğu için mobilya fiyatlarında anormallik olmaktadır, bu yüzden birkaç yerden farklı fiyat alarak ortalamasını bulabilirsiniz. Ankara Siteler denildiğinde en hassas ve sağlam, kullanışlı mobilyaları firmamız üretmektedir. Siteler ‘ de koltuk imalat denildiğinde en gözde ve kullanışlı mobilyalar üretimi için mobilya fiyatları ve işçilik bakımından firmamız ön sıralarda yer almaktadır.

  1. Mobilya yaptırırken en hassas ve kullanışlı olan ürünler hakkında bilgi almanız gerekir.
  2. Ankara Siteler ‘ de güven veren gerek internet üzerinde gerek mağaza içinde size güven veren firmalar ile çalışmaya özen gösterin, mobilyanın arkasında duran firmalar ile çalışın .
  3. Mobilya ‘ ya gereğinden fazla fiyat isteyen firmalardan almayın .
  4. Eğer aldığınız mobilya koltuk takımı ise minderlerinin kılıflı olmasına dikkat edin . Geri temizlenmesinde bu çok önemlidir . Bunun yanında otuz iki hr danste sünger olmasına özen gösterin.
  • Firma olarak koltuklarda çelik profil iskelet üzerine kayın ağacı çıta çakılarak en sağlam koltuk iskeleti yaptırmış bulunuyoruz , bundan dolayı müşterilerimizden sıkıntı olmamış oluyor . Koltuk kasa iskeleti en az on yıl garantili olmalıdır.
  • Almış olduğunuz mobilyalar ergonomik kullanışlı olmalıdır yani dolap alırsanız içinin fonksiyonu yerinde olmalı bunun yanında iç kullanımı oldukça kullanışlı olmalı, yine koltuklarda oturum yüksekliği, arka kısmın yatıklığı oldukça önemli olmaktadır. Dikkat etmelisiniz ki oturum ergonomisi sizin istediğiniz gibi olsun, geri dönüşü yoktur.
  • Koltuk takımlarında kullanılan kumaş en az yüzde otuz pamuklu olmalı , bunun sebebi de yüzde yüz polyester olmayan kumaşlar sağlıklı ( geri dönüşüm ürünü olmayan doğal ve kanserojen madde içermeyen malzeme ) kullanılmalıdır .
  • Koltuk minderlerinin kumaş kenarları overloklu olmalı minderin uzun ömürlü olması ve daha nizamlı olması için bu şekilde olması gerekir.
  • Koltuk kumaşı desenli ise desenlerin birbirine uyması gerekir bunun yanında döşeme işinin nizami olması gerekir .
  • Masif yemek odası , yatak odası tercih edilmelidir .

Yatak Odası Takımlarında Sürgülü , Kapaklı Dolap Farkı

Yatak odası takımlarında sürgülü veya kapaklı olarak farklı tasarımlar imal etmekteyiz , Ankara Siteler denildiğinde sadece salon takımları değil yatak odası takımlarında iddialı takımlar imal etmekteyiz . Ankara Siteler denildiğinde en sağlam ve kullanışlı mobilyalar Bostan Mobilya ‘ da olmaktadır . Yatak odalarında özel ölçü dolaplar farklı ölçülerde ve renkte şifoniyerler sizler için imal edilmektedir . Yatak odası takımlarında klasik ,avangart , modern , dömi klasik olarak farklı tasarımlar sizler için imal edilmektedir , Avangart yatakodası takımları da gerek sürgülü gerekse kapaklı olarak sizler için imal edilebilir . Yatak odası takımlarında fiyatlar gerek salon takımlarına göre gerekse koltuk takımlarına göre fason seri takım yapan firmalara göre hesaplı olmaktadır . Ankara Siteler yatak odası takımlarında fiyatlar diğer illere göre oldukça hesaplı olmaktadır . Farklı illerden de Trabzon , Rize , Artvin , Sivas gibi illerden de yoğun yatak odası tasarımları için geridönüş olmaktadır , Yatk odası takımları firmamızda oldukça hesaplı olmaktadır .

Bir cevap yazın